Wyjazd dla targi turystyczne ITB Berlin dla członków LOT w Mielnie

Lokalna Organizacja Turystyczna w Mielnie we współpracy z biurem turystycznym „Wycieczka z przewodnikiem” organizuje wyjazd na targi turystyczne ITB w Berlinie w dniu 7 marca 2024 /czwartek/

Program :

Wyjazd z Mielna ok. 6.20

Przejazd na trasie Mielno – Berlin .
Targi Turystyczne ITB Berlin to jedna z największych tego typu imprez w świecie. Wystawcy ITB prezentują wszystkie grupy produktów i usług związanych z szeroko pojętą turystyką i podróżami. Poszczególne kraje prezentują swą ofertę turystyczną na stoiskach narodowych; w targach biorą też udział międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy wyjazdów biznesowych i rekreacyjnych, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego i wiele innych. Czas pobytu na targach: 4 – 5 godzin.

https://www.itb.com/en/

Przejazd do centrum Berlina: Brama Brandenburska, pomnik Holocaustu, Reichstag, East Side Gallery, Unter den Linden, Alexander Platz. Czas wolny.

ok. 18.00 – wyjazd z Berlina.

Powrót do Mielna w godzinach wieczornych ok. 22.00.

Odpłatność – jedynie koszt biletu wstępu na targi tj. 49,00 Euro.

Zgłoszenie wraz z wpłatą za bilet wstępu przyjmujemy do dnia  23 lutego br. do godz. 9.00.

W wyjeździe uczestniczyć będzie także młodzież z klasy 5 i 3 technik organizacji turystyki z koszalińskiego „Ekonoma”.