Mieleńska Karta Turysty – przedsiębiorco zgłoś swój udział !!

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w akcji promocyjnej MIELEŃSKA KARTA TURYSTY, którą koordynuje  Lokalna Organizacja Turystyczna w Mielnie we współpracy z Gminą Mielno.

Mieleńska Karta Turysty to pakiet zniżek dla turystów, którzy korzystają z bazy noclegowej na terenie gminy Mielno. Zniżki oferowane są przez lokale gastronomiczne, atrakcje turystyczne, obiekty sportowe, rekreacyjne, wypożyczalnie rowerów, wypożyczalnie sprzętu wodnego itp.

Kartę będzie można dostać bezpłatnie m.in. w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej w Mielnie przy ul. Chrobrego 3B oraz w sezonowym punkcie informacji turystycznej w Sarbinowie /siedziba Biblioteki przy ul. Nadmorskiej 27/. Warunkiem otrzymania karty jest opłacenie opłaty miejscowej. Karta jest imienna, wpisuje się tam liczbę osób ilu dotyczy i jest ważna przez czas zakwaterowania.

Lista miejsc, partnerów akcji, w których honorowana będzie Mieleńska Karta Turysty zamieszczona będzie na stronie www.mielnolot.pl w zakładce „Mieleńska Karta Turysty”. Wykaz będzie na bieżąco aktualizowany.

Partnerzy akcji sami określają wysokość upustu udzielanego posiadaczowi karty /zniżki kwotowe lub procentowe/.

Przedsiębiorco zgłoś swój udział, ta akcja jest dla Was. Zaproś turystów do siebie.

Bliższe informacje pod numerem telefonu : 94 316 60 48, 602 213 922.

Poniżej regulamin i wniosek zgłoszeniowy. Podpisany wniosek można dostarczyć do biura LOT w Mielnie przy ul. Chrobrego 3B  lub przesłać na adres biuro@mielnolot.pl .

Regulamin Mieleńskiej Karty Turysty

Załacznik 1_wniosek do mieleńskiej karty turysty